• POGADANKA NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

• 7 października 2022r.  w naszej szkole odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze oraz w Internecie.

Policjantka pani mł. asp. Dominika Mleczak dzielnicowa z posterunku policji w Przytocznej odpowiedziała dzieci z klas młodych, aby przypomnieć im najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa. Uczniowie przypomnieli sobie jak poruszać się po drodze oraz o obowiązku noszenia elementów odblaskowych a także jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Dzieci wiedziały jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz gdy zostaną zaczepione przez osobę nieznajomą.

W trakcie spotkania najmłodsi odpowiadali na zadawane pytania, wykazując się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

L.Tratwal

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• 30 września 2022r. w naszej szkole świętowano Dzień Chłopaka. Z inicjatywy Małego Samorządu Szkolnego, zorganizowano wybory na ,,SUPER CHŁOPAKA’’.

W każdej klasie dziewczynki wybierały kolegę, który według ich opinii jest tym najsympatyczniejszym.

L.Tratwal

• SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

• W środę, 5 października br. w Skwierzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych  szkół podstawowych. Rywalizacja prowadzona była w czterech kategoriach wiekowych: dziewcząt z klas IV-VI i VII-VIII oraz chłopców z klas IV-VI i VII-VIII. Zawody zostały rozegrane w terenie leśnym  gdzie zdecydowany prym wiedli nasi uczniowie zdobywając pierwsze miejsca. Wszystkie cztery sztafety uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 18.10.2022 r. w Babimoście.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki. Powodzenia!!!

Tomasz Piotrowski

• DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE IIa

• 30 września w klasie 2a chłopcy obchodzili swoje święto.

W tym dniu dziewczynki przygotowały dla nich kilka niespodzianek. Z samego rana pięknie przystroiły salę oraz przygotowały dla nich słodki poczęstunek. Później oprócz tradycyjnych życzeń i odśpiewania sto lat, wręczyły kolegom dyplomy Super Chłopaka.

Obchody DNIA CHŁOPCA minęły w sympatycznej i miłej atmosferze.

wychowawca kl. 2a Anna Sewruk