• STACJA "TUWIMOWO"

• Uwaga, uwaga!

Tu stacja Tuwimowo! Pociąg odjeżdża w dowolnej chwili, a zatrzymuje się tam, gdzie sobie życzą podróżni.

Proszę wsiadać , drzwi zamykać, oczy i uszy otwierać szeroko.

Odjazd!

Uczniowie z klasy 2b przygotowali dla rodziców oraz dzieci z klas I-III przedstawienie pt. "Tuwimowo"

Hanna Kozłowska

• LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI - finał wojewódzki

• W czwartek 21 kwietnia uczennica klasy IIIb Julia Grocholewska reprezentowała naszą szkołę w finale wojewódzkim Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Dziewczynka nie znalazła się w gronie laureatów, lecz sam udział w finale wojewódzkim jest już Jej dużym sukcesem, tym bardziej, że Julia po raz pierwszy uczestniczyła w konkursie recytatorskim. Jeszcze raz gratulujemy dotarcia do finału i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Anna Zaborska

• KONKURS "OŻYWIAMY KSIĄŻKI"

• Konkurs "OŻYWIAMY KSIĄŻKI" polegał na przygotowaniu plakatu odzwierciedlającego najciekawszą scenę lub okładkę swojej ulubionej ksiązki.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów:

1. Hanna Kucharyk - Ia
            2. Antoni Michno – Ia
            3. Alicja Dudek - Ia
            4. Kaja Cąpa – Ib
            5. Kornel Krzystyniak – IIb
            6. Mateusz Kaźmierczak - IIb
            7. Zuzanna Jagielnik - IIIa
            8. Aleksandra Cąpa - IIIb
            9. Ksawery Oszmian – IIIb
            10. Marita Wąchalska – IIIb
            11. Tosia Tołoczko – IVa
            12. Szymon Kaźmierczak - Vb

Decyzją komisji konkursowej wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki, które zostały wręczone podczas szkolnego apelu.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na Waszą aktywność w innych konkursach.

Anna Sewruk